Nasza firma powstała w 1987 roku, poczynając swoją działalność od produkcji elementów do żaluzji dla ówczesnych największych, krajowych producentów żaluzji oraz zasłon pionowych (vertikali). Obecnie jesteśmy na lokalnym rynku bodajże jedynym producentem wszelakiego rodzaju zasłon przeciwsłonecznych.

Jesteśmy firmą rodzinną, która wielką wagę przywiązuje do jakości produktów, ich trwałości oraz do zadowolenia naszych Klientów. Od wielu lat stawiamy na jakość naszych produktów, zapewniamy fachowy serwis. Jesteśmy w stanie sprostać większości, nawet najbardziej nietypowych zamówień z zakresu zasłon przeciwsłonecznych. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, jak i osobowe do realizacji wszelkiego typu projektów, według uznania naszych Klientów.

Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej, gdyż mamy świadomość, że strona internetowa nie jest w stanie oddać charakteru naszych produktów, ani koloru danego materiału, ani też jego faktury. Zapraszamy natomiast do naszego biura, lub prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu umówienia wizyty naszego przedstawiciela. Podczas takiej wizyty dokonywany jest pomiar, prezentacja oferowanych systemów i materiałów, oraz wycena. Następnie ustalamy termin montażu, który dokonywany jest przez profesjonalnych pracowników i w absolutnej czystości.

Nasze produkty wykonujemy na zlecenie odbiorców detalicznych, jak i hurtowych, firm państwowych, organizacji pożytku publicznego, banków itp. 

Wieloletnie doświadczenie na rynku zasłon przeciwsłonecznych pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji zamówień.

Naszą ambicją jest zapewnienie najwyższej jakości naszych produktów, obsługi oraz wprowadzania na rynek najnowszych rozwiązań w dziedzinie systemów przeciwsłonecznych.

Z uwagi na fakt, że traktujemy swoich potencjalnych i dotychczasowych Klientów poważnie i dbamy o ich satysfakcję z dokonanych zakupów, nie zamieszczamy w naszej witrynie wzorników materiałów i tkanin. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że wymagający klient nie podejmie wyboru nie dotykając danego materiału, nie oceniając na żywo jego struktury, przejrzystości itp. Zapewniamy, że gama oferowanych materiałów, kolorów jest przebogata i z pewnością znajdziecie Państwo coś dla siebie.

Dlatego też zapraszam serdecznie do kontaktu z naszym biurem, wizyty osobistej oraz współpracy.

Arek - właściciel